شرکت هوشمند آرنا سورین سرویس جدید رایانش ابری خود را در کنفرانس بین المللی TopHPC 2017 که در تاریخ 4 الی 6 اردیبهشت 1396 برپا می‌شود ارائه می‌دارد.

شرکت سورین تنها ارائه دهنده خدمات رایانش ابری خصوصی در ایران است که قادر به ارائه سیستم‌های محاسباتی در بستر ابر در کمتر از 10 دقیقه می‌باشد. کاربران ما تنها به ازای استفاده از منابع (محاسباتی، ذخیره‌سازی و یا حافظه) هزینه پرداخت می‌کنند.

ابر محاسباتی سورین امکان دسترسی به منابع محاسباتی سریع را  برای استفاده توسط دانشمندان، مهندسان و طراحان حرفه‌ای برای طراحی، شبیه‌سازی و تجزیه و تحلیل  در بستر ابر فراهم می‌کند. تا زمان و انرژی محققان صرف راه‌اندازی و بهره برداری از سیستم‌های محاسباتی نشود

کنفرانس  TopHPC2017تنها رویداد مشترک اروپا و آسیا به طور انحصاری در HPC و داده‌های بزرگ با هداف فراهم آوردن فرصتی برای کارشناسان بخش دولتی و خصوصی و دانشمندان و تصمیم گیرندگان برای بحث و تبادل نظر در مورد چگونگی شکل دادن آینده  HPC  و Big Data می‌باشد .

این رویداد به داده‌های بزرگ و HPC و توسعه این فناوری‌ها و کاربرد آنها در زمینه‌های علمی، و همچنین استفاده آن در محیط‌های صنعتی و تجاری اختصاص داده شده است.

شرکت هوشمند آرنا سورین در صبح روز اول کنفرانس ارائه خود را در بخش جلسات صنعت ارائه می‌دارد.