سرور
SuperServers


سرور ایستاده
SuperWorkstation


ذخیره‌ساز
SuperStorage


تجهیزات شبکه
Networking

سرورهای سوپرمیکرو تنوع بسیار بالایی از نظر تعداد پردازنده، تعداد گره، اندازه سرور و پشتیبانی از انواع‌هارد، رم و کارتهای PCI دارند.
مشاهده مدلهای مختلف >>>
سرورهای ایستاده سوپرمیکرو با استفاده از آخرین تکنولوژی برای کاربردهای مختلف نظیر CAD/CAM/CAE، رندر، مدل‌سازی سه‌بعدی و شبیه‌سازیهای مهندسی طراحی شده‌اند.
مشاهده مدلهای مختلف >>>
سرورهای ذخیره‌سازی سوپرمیکرو با تنوع زیاد، کارایی و بهره‌بری‌ بالا از قابلیت اطمینان بالایی نیز برخوردار هستند که آنها را برای ذخیره‌سازی انواع داده کوچک و بزرگ مناسب می‎سازد.
مشاهده مدلهای مختلف >>>
تجهیزات شبکه سوپرمیکرو شامل سوئیچ‌های لایه دو و سه (Switch)، کارتهای شبکه (Router) و سوییچهای ویژه پردازش سریع مبتنی بر Omni-Path است.
مرکز داده
بیشتر بدانید>>>

سبد محصولات سوپرمیکرو Supermicro شامل انواع مختلفی از محصولات حرفه‌ای شامل سرورها، تجهیزات ذخیره‌سازی داده‌ها، محصولات ویژه محاسبات سریع و تجهیزات شبکه می‌باشد.

تنوع محصولات سوپرمیکرو Supermicro کمک می‌کند تا برای هر مساله‌ای راه‌کار ویژه بر اساس نیاز مشتری طراحی گردد . در راه‌کارهای سوپرمیکرو Supermicro امکان انتخاب ابعاد محصولات، کارایی و قابلیت مدیریت برای هر بخش از محصولات وجود دارد. این راه‌کارها برای کمک به مشتریان، پیچیدگی و ریسک پروژه‌های فناوری اطلاعات را کاهش می‌دهند،  هزینه‌های راه‌اندازی و راهبری سیستم را کنترل می‌کنند و زمان بهره‌برداری از سیستم را کاهش می‌دهند.

سرورهای سوپرمیکرو Supermicro شامل سرورهای ایستاده (SuperWorkstation)، قابل نصب در رک (SuperServer) و تیغه (SuperBlade) و همچنین سیستم‌های یکپارچه می‌باشند،

راه‌کارهای ذخیره‌سازی سوپرمیکرو Supermicro شامل انواع سرورهای NAS می‌شود. از سرورهای ذخیره‌سازی مبتنی بر‌هاردهای SAS (SuperStorage) تا سرورهایی که کاملا از‌هاردهای NVMe استفاده می‌کنند تا تجهیزات مختلف برای طراحی یک استوریج مناسب مانند کارتهای کنترل کننده Raid و سرورهای ذخیره‌سازی دو طرفه (double-sided storage).

تجهیزات شبکه سوپرمیکرو شامل سوئیچ‌های لایه دو و سه (Switch)، کارتهای شبکه (Router) و سوییچهای ویژه پردازش سریع مبتنی بر Omni-Path است.

شخصی سازی راه‌کار خود

برای انتخاب گزینه مناسب با یکی از مشاوران سورین تماس بگیرید: ۲۲۷۷۹۲۶۲ و یا

برای ثبت اطلاعات تماس خود، اینجا را کلیک کنید

کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت هوشمند آرنا سورین می‌باشد. استفاده از مطالب این سایت برای مقاصد غیر تجاری و با ذکر منبع بلامانع است. | نقشه سایت | شرایط و قوانینCopyright © Surin CoAll Right resereved. Any reuse of the matrial on this website is allowed for non-commercial purposes with reference.