محاسبات المان محدود (FEA)

در زمینه محاسبات المان محدود نرم‌افزارهای کاربردی متنوعی وجود دارند که اغلب در طراحی قطعات کاربرد دارند. بسیاری از این نرم‌افزارها به علت سنگین بودن محاسبات، نیاز به پردازش موازی را احساس کرده اند. همین امر سبب گردیده است که شرکت‌های ارائه دهنده نرم‌افزار در زمینه طراحی المان محدود اقدام به تولید نسخه موازی برای برنامه‌های کاربردی خود نمایند، تا بتوانند جوابگوی نیاز پردازشی کاربران خود باشند. اما نکته اینجاست که اجرای موازی این نرم‌افزارها نیازمند بستر پردازشی موازی است که به گونه‌ای هوشمندانه مدیریت شده و یکپارچه سازی شده باشد تا پیچیدگی‌های سخت‌افزاری و نرم‌افزاری سیستم را برای کاربران ساده نمایند.

راه‌کار سورین

در شرکت هوشمند آرنا سورین امکانات ویژه‌ای برای سیستم‌های مورد نیاز جهت محاسبات المان محدود فراهم آورده شده است که می‌تواند راهگشای مراکز تحقیقاتی، دانشگاهی و صنعتی مرتبط باشد. مشتریان ما می‌توانند از یکی از راه‌کارهای زیر بدین منظور استفاده کنند:

  1.  سرورهای قدرتمند و سریع برای محاسبات المان محدود
  2. طراحی و پیاده‌سازی کلاسترهای محاسباتی قدرتمند و سریع برای محاسبات المان محدود
  3. سرور‌های ویژه آماده به کار محاسبات المان محدود در ابر محاسباتی سورین

مزایا

با استفاده از این خدمات مشتریان ما به قابلیت‌های زیر دسترسی پیدا میکنند:

  1. کاهش زمان اجرای برنامه‌های کاربردی طراحی المان محدود نظیر (Nastran, HyperMesh, Elmer)
  2. امکان بررسی سریع تر تاثیر عوامل مختلف بر طراحی المان محدود
  3. امکان حل معادلات خطی و غیرخطی سنگین تر در زمان کمتر
  4. گسترش دامنه مسایل
  5. توانایی اجرای مختلف همزمان
شبیه‌سازی طراحی المان محدود

نرم‌افزار‌های کاربردی

کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت هوشمند آرنا سورین می‌باشد. استفاده از مطالب این سایت برای مقاصد غیر تجاری و با ذکر منبع بلامانع است. | نقشه سایت | شرایط و قوانینCopyright © Surin CoAll Right resereved. Any reuse of the matrial on this website is allowed for non-commercial purposes with reference.